Define Musallatı Cinler

Büyülü Defineler ve Yapılması Gerekenler

Define arayan kişilerin bazıları gömüyü cinlerin koruduğu ve almak isteyenlere musallat olduklarını söylüyor ve buna inanıyor. Bu görüşte olanlar veya duyduklarına inanan kişiler için yaptığımız araştırmayı sizlerle paylaşıyoruz.

Uzun zamandır açılmamış olan definelerin sahiplenildiğine inanılır. Bu cinlerin kötü oldukları ve bu defineler ile oynadıkları devamlı toprak altında taşıma yaptıkları söylenilir ve inanılır.  Görenlerin konuştuğumuz kısmı genel de karanlık bastığında, ıssız alanlarda mezarlık yakınların da gözlemlendiği ortak nokta olarak bilinir. Toplu halde de göründüğü söylenmiştir ve buna “cinlerin düğünü” denilir. Bunlardan korunabilmek amaçlı çok büyük hocalara muska yapıldığı bilgisi de bize aktarılmış olan bilgiler arasındadır.

Hocadan yardım alanlar da karşımıza çıkmakta araştırmalarımız da bir hoca ile definenin olduğu alan da sabah ezanın dan önce yapılan ve günler süren dua, namaz ve işlemler sonucunda muska oluşturulur ve define alanına dıştan görülmeyecek şekilde yerleştirilir. Sonrasında da yapılan işlemler var fakat yaptığımız araştırmalar da anladığım kadar ile yanlış bir şey yapılmaması adına tam bilgi aktarılmamış.

Cinlerin varlığı Kitabımız Kuran-ı Kerim’de açık ve net olarak  bildirilmektedir. Bu yüzden varlığına inanmalıyız ama bilmeniz yeterlidir. Aklınızı devamlı onların varlığı ile meşgul ettiğiniz de hem size hem de yaptığınız işe zarar verecektir ve başarılı olmanıza engel olacaktır. Her işiniz ters gidecek ve bu tersliklerin hepsini cinlere yoracaksınız.

Kendinizi çok kötü hissettiğiniz anda FELAK ve NAS sureleri içiniz den okuyun.  Aradığınıza ulaşamadığınız her defineyi insan üstü varlıklara yada cinlere bağlamayın. Nasip olmadığını aklınıza getirin ve kendinizi rahatlatın.

Define eğer ki tılsımlı ise kazı yapan kişilerin de ola ki bir korkusu varsa ve buna örnek olarak da yılan korkusu diyelim etrafta yılan görmesi çok olasıdır. Eğer ki böyle bir olay ile karşılaşırlar ise mekanı hemen terk etmelidirler.

admin

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayınız