Domuz Define İşareti

Domuz Şeklinde Define İşareti

Domuz işareti
domuz parası

Definecilikte en çok önem verilen işaretlerden biri domuz ve yavrularıdır. Ayrıca dinsel tema olarak da kullanılmıştır. Domuz doğurganlığı ile de bilinir. Bereketi de simgeler. Beyaz domuzun gümüşü simgelediği söylenir. Bir domuzun yavruları resmedilmiş ve anne domuzun etrafında çizilmiş ise büyük domuzun baktığı yönde 30 adım sayılmalıdır.

Define genellikle mirastır ya aile reisinin yada liderin altınlarıdır. İki domuz önde yavrular peş peşe sıra ise tüm domuzların baktığı yöne yoğunlaşmalıdır.  Yavrulardan bir tanesi diğer yavruların ters istikametine dönük ise define ters istikamette olabilir. Ters istikamette her yavru için 10 adım sayılmalıdır. Genellikle kayanın altına denk gelirsiniz. Genellikle derin mesafede olur bu gömüler.

Bazen de baktığı yönde ikinci bir işaret aranabilir.  Bu yöndeki işaret küçük ve gözden kaçabilir çok dikkat edilmesi gerekebilir. Bulunan ikinci işaretin 1 metre altına bakılmalıdır burada çok büyük bir define ile karşılaşabilirsiniz. Altın paralar çok değerli olup bulacağınız gömünün de üzerinde domuz simgesi bulmanız olasıdır.

Başka bir yorum işaretin karşısında bir dere olması beklenir. İşaretin güney batı istikametinde ilerleyip dereye 5 ila 10 metre yakınlıkta ve suyun çatallaştığı noktalarda araştırmayı arttırmalıyız. Bu yakınlıkta yerden çıkma su varsa buralara yoğunlaşmalısınız. Domuz işareti çok zengin bir işarettir.

Athena baykuş parası nasıl değerli ise domuz parası da en az onun kadar değerlidir.

admin

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayınız