Hakkımızda

Define ve Hazine ile ilgili bilgi edinmek isteyen ve buldukları işaretlerin ne anlama geldiklerini sorabilecekleri güzel bir sitedesiniz. Size bu işin veya bu görsellerin nasıl yorumlanacağı konusunda bildiğimiz her şeyi aktaracağız. Bu işe merakı olan sizleri başka sitelere yönlendirmeden arayacağınız tüm bilgileri tek bir adres de bulabileceğiniz bir ortak nokta yaratmak istedik.

Şimdiye kadar yorumlanmış fakat sonuca ulaştırılmamış işaretlerin anlam ve önemlerini sizlere açıklayacağız. Bu konu gerçekten çok önemli ve bilgi birikim sahibi olmayan kişilerin yaptıkları hatalar ile işaretler yok ederek tarihi zenginlikleri de bulunamaz hale getirmişlerdir.  Kesinlikle tarihe ve tarihi eserlere zarar verilmemeli ve bulunan işaret ve eserlerin araştırılarak danışılarak işlem yapılması veya devam edilmesi önemi yüksek bir konudur. Biz bu işe gönül vermiş ve meraklı kişiler olarak sizlere yaptığımız tüm araştırmaları gerek işaret hakkında gerek cihazlar hakkında  aktarmak amaçlı bu siteyi oluşturduk. Hata yapmamız ve zarar vermemeniz amaçlı  sizlere buradan destek olmaya çalışacağız.

Yaptığınız çalışmalarda uğrayabileceğiniz sihir ve büyü olaylarına karşı nasıl bir önlem alacağınızı sizlere ile paylaşacağız. Bizlere özel olarak soru sormak isterseniz instagram adresimizden mesaj ile ulaşabilirsiniz.  Sevgi Saygı ve Merak ile kalın.