Hangi Dedektörü Almalıyım ?

Nokta Makro Simplex & Minelab E-Trac Karşılaştırma

dedektör karşılaştırması
nokta vs minelab

Dedektör seçimi oldukça zor bir konu ve araştırma yapılmadan alınmaması gerekir. Her cihazın teknolojisi farklı olduğundan hem avantajı hem de dezavantajı mevcuttur. Konuya direk dedektör alacağım diye girmemelisiniz. Dedektörlerin çeşitleri ve çalışma koşullarını da bilmeniz gerekir. Bu bilgi size uygun dedektörü bulmanıza yardımcı olacaktır. Eğer ikilemde kaldığınız veya merak ettiğiniz bir konu olursa bu yazı veya başka bir yazımıza yorum yaparak bizlere ulaşabilirsiniz. Bizlere instagram sayfamızdan da direk olarak sorularını yöneltebilirsiniz. @hazineciyiz Bilgi ve tecrübelerimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Minelab E-Trac Özellikleri;

Minelab’ın en gelişmiş dedektörlerin den biri olan E-TRAC dayanıklı gövdesi , kullanıcı dostu ara yüzü , LCD ekranlı ve hafif bir Altın arama dedektörüdür. Bu altın dedektörünü kişisel bilgisayarınıza bağlayarak tüm ayarlamaları bilgisayarınızdan da gerçekleştirebiliyorsunuz.  Minelab E-Trac tuzlu toprak , deniz suyu , nemli kumsal ve manyetik zemin koşullarında değerli eşyaları çok iyi tespit edebilen bir cihazdır. E-Trac hedef ayırt etme özelliği sayesinde istenmeyen sinyalleri ekrana yansıtmaz ve boş yere vakit kaybı yaşamazsınız.

Önemli Özelliklerinden;

  • -Tatmin edici derinlik
  • -Yüksek Hassasiyet
  • -Daha az parazit
  • Güncel Fiyat : 12.500 (KDV Dahil)

Nokta Makro Simplex Özellikleri;

Nokta Makro Simplex dedektöründe otomatik zemin ayarı bulunan ve cihazı açtığınız gibi kullanmaya başlıyacağınız bir cihazdır.Simplex özel plaj modu eklenmiş bir model olup tek ekranda kolay kullanım ve zaman dan kazanmanızı sağlayan bir cihazdır. Cihaz çok iyi bir şekilde izole edilmiş olup toz girişine karşı korumalıdır ve yaklaşık olarak 5 metreye kadar su geçirmeme özelliği bulunmaktadır. Ayrımlı bir cihaz olup istenmeyen metalleri kesinlikle hem ses hemde görüntü olarak yansıtmaz ve zaman kaybını ortadan kaldırır. Kablosuz kulaklıklarla uyumludur. Ekran ve tuş takımı aydınlatması vardır.USB powerbank yarmıdı ile kolayca şarj edilebilir. Yaklaşık olarak 1.3 kg ağırlığında olup kolaylıkla saatlerce çalışma imkanı sunar.

  • -Fiyatına göre mükemmel derinlik
  • -Hassasiyet
  • -Parazit engelleme
  • -Plaj Modu
  • Güncel Fiyat : 2100 (KDV Dahil)

admin

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayınız